Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
139 postów 40 komentarzy

Bliżej prawdy

Marek Mróz - Dziennikarz, publicysta, tłumacz. Szerokie spectrum zainteresowań o wspólnym mianowniku, którym jest prawda, dziś towar deficytowy. A przecież tylko prawda nas wyzwoli.

Russiagate Redux

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Posłuchajcie tych idiotów i zobaczcie do jakich rąk trafił nasz kraj - pisze Paul Craig Roberts

 

Hillary i Nancy ogłosiły, że amerykańską demokrację nie zdyskredytowały ukradzione wybory, ale rozkaz Putina, aby Trump 6 stycznia wywołał rozruchy

Hillary Clinton zapytała spikera Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych - Nancy Pelos o nowe śledztwo Russiagate, aby można było ujawnić putinowy ​​rozkaz, który wydał Trumpowi. Pelos przypuszcza, że tak i dodała: „Wszystkie drogi prowadzą do Putina“ . I dalej, że nie wie, co na niego (na Trumpa) Putin ma politycznie, finansowo lub osobiście, ale to, co się stało w minionym tygodniu, na to wskazuje, ponieważ Putin chce podkopać demokrację w naszym kraju i na całym świecie. Pelos jest przeświadczona, że zwolennicy Trumpa „są putinowymi kukiełkami“, które „działały w interesie Putina“ w taki sposób, że 6 stycznia demonstrowały poparcie dla Trumpa. Pelos powiedziała, że koniecznie to przestępstwo należy wyświetlić „a Kongres to mocno popiera“.

Czy to faktycznie prawda, czy z nas żartują?

Groźne jest to, że całkiem sporo Amerykanów jest na tyle głupich, że mogą w to uwierzyć.

Ale można w tym znaleźć coś pożywnego. Z tegopropagandowego show Russiagate może być taki pożytek, że Demokraci zapomną uchwalić większość groźnych ustaw, które obiecywali.

Upublicznione dokumenty pokazują, że afera Russiagate była zorganizowanym spiskiem ze strony Ministerstwa sprawiedliwsi USA i FBI w celu zdyskredytowania prezydenta Trumpa i usunięcia go z urzędu. CNN, New York Times, NPR (amerykańskie stacje radiowe), ani inne presstytutki i fabryki kłamstw nie pokazały żadnych dowodów.

Trampowe ministerstwo sprawiedliwości nie zrobiło nic względem ciężkich przestępstw, popełnionych przez funkcjonariuszy FBI, gdy organizowali spisek Russiagate. Jak przewidywałem, nigdzie nie podano żadnej informacji o dochodzeniu wobec amerykańskiego prawnika Johna Durhama. Nie wniesiono żadnego aktu oskarżenia, nikogo nie ścigano. Przestępczy atak FBI na prezydenta Trumpa kryła trumpowa administracja. Dziwne jest, że Trump wziął na pokład establishment, otoczył się nimi, a oni zniszczyli jego prezydenturę.

Nie podjęto żadnych kroków w sprawie notebooku Huntera Bidena, który był narzędziem przestępstwa. Dowody będące w rękach FBI wskazują, że ojciec i syn są w domu z ich podstępem zyskanymi milionami.

Amerykańscy mężczyźni są nieustannie demonizowani i kryminalizowani.

Feministki wzięły na celownik heteroseksualistów, aby ich zniszczyć jak i heteroseksualne małżeństwo.

Najnowszą feministyczną propagandą i nienawiścią wobec mężczyzn jest film z Hollywoodu.

 

Russiagate Redux ukazał się 20.1.2021 na paulcraigroberts.org.

 

Tłum. Marek Mróz

KOMENTARZE

  • Poprawki
    Ale można w tym znaleźć coś "pożywnego"? - "pożytecznego!"
    Nancy "Pelos"? - "Pelosi"!

    ps. Dwie pały? To jest chore!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031