Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
139 postów 40 komentarzy

Bliżej prawdy

Marek Mróz - Dziennikarz, publicysta, tłumacz. Szerokie spectrum zainteresowań o wspólnym mianowniku, którym jest prawda, dziś towar deficytowy. A przecież tylko prawda nas wyzwoli.

Postkowidowy świat - przerażająca przyszłość

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Diabelski projekt WEF: „Restart przyszłości Agendy Pracy “ - po „Wielkim Resecie“ według Petera Koeniga.

 

Podczas Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) w październiku br. ujawniono białą księgę nazwaną „Restart przyszłości Agendy Pracy w postkowidowym świecie”. Ten 31 stronicowy dokument Klausa Schwaba – założyciela i szefa WEF oraz jego wspólnika Thierrygo Mallereta, wygląda jak szczegółowy plan, jak przeprowadzić „Great Reset Covid-19“.

„Restart przyszłości” zwany biała księgą oznacza, że nie jest to jeszcze wersja ostateczna, lecz propozycja, balon próbny, na reakcję ludzi. Brzmi to jak opowieść jakiegoś kata. Większość ludzi na świście nie wie, że coś takiego istnieje. Gdyby to przeczytali, wyszliby na ulice z bronią w ręku i walczyli przeciw temu najnowszemu totalnemu planowi, który obiecuje koszmar dla 80% populacji. Książka „1984” George'a Orwella to nieszkodliwa fantazja w porównaniu z pomysłem WEF. Czasowy horyzont to 10 lat, tj.do 2030 roku kiedy to miałaby być realizowana agenda ONZ 2021-2030.

Planowane administracyjne obostrzenia w reakcji na COVID-19:

[...]

 • Przyspieszenie dygitalizacji procesów pracowniczych, co spowoduje, że 84% wszystkich będzie zdygitalizowanych lub zastąpionych przez videokonferencje.

 • Ok. 83% ludzi pracować będzie zdalnie, tj. nie będzie dochodzić do żadnych interakcji między kolegami, czyli absolutny dystans społeczny, pozbawienie ludzi kontaktu.

 • 50% wszystkich działań będzie zautomatyzowanych, czyli ludzkie źródła zostaną drastycznie obniżone, nawet przy pracy na odległość.

 • Uniemożliwione zostaną wszelkie kontakty międzyludzkie z wyjątkiem tych przez komputer, algorytmy czy sztuczną inteligencję.

 • Zwiększenie przekwalifikowania o 35%

 • Wiele zawodów i umiejętności ma być „przerobionych”, tj. zlikwidowanych i ogłoszonych za zanikłe.

 • Przyspieszenie organizacyjnych transformacji (np. restrukturyzacji).

 • 34% dotychczasowych systemów organizacyjnych zostanie ogłoszonych za przestarzałe, aby utworzyć przestrzeń dla nowych, digitalnych ram, które uzyskają maksymalną kontrolę nad wszystkimi czynnościami.

 • Pracownikom chwilowo przydzieli się różne zadania – ma to dotknąć 30% zatrudnionych. Oznacza to obniżenie wypłat do planowanego „uniwersalnego podstawowego wynagrodzenie” lub „dochodu podstawowego” - kwoty, która zaledwie umożliwi przeżycie i zaspokojenie najniezbędniejszych potrzeb. Ludzie staną się zależni od systemu.

 • Chwilowe zmniejszenie siły roboczej dotknie 28% populacji, co zwiększy bezrobocie.

 • Trwałe zmniejszenia siły roboczej o 13%.

 • Chwilowe zwiększenie siły roboczej – 5%; nie ma żadnej wzmianki o jaki typ pracowniczej siły chodzi - prawdopodobnie to będzie niewykwalifikowana siła, która wcześniej czy później zostanie zastąpiona automatyzacją.

 • Trwały wzrost siły roboczej planuje się na 1%.

Great Reset ma związek też ze schematem długów; „odpuszczone” miałyby być wszystkie długi w zamian za sprzedaż wszelkiego majątku osobistego agenturom lub innym organom, np. MFW. Gdyby ktoś miał inny pomysł w tej kwestii jest jeszcze powszechne wyszczepianie przeciwko kowidowi z nanoczipem 5G, a wkrótce 6G. I nie jest to jakaś spiskowa teoria, ale biała księga WEF.

DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency – Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obszarze Obronności) – amerykańska agencja rządowa zajmująca się rozwojem technologii wojskowej działająca w strukturach Departamentu Obrony, przed laty technologię tę rozwinęła. Jest tylko kwestią czasu gdy zostanie wprowadzona, a tak się stanie, jeżeli nie będziemy protestować. Masowe nieposłuszeństwo obywatelskie jest konieczne i to prędzej niż później. Im dłużej będziemy się ociągać z działaniem, tym szybciej dojdziemy do katastrofy ludzkości.

*

Stosunki społeczne i międzyludzkie zostają osłabione.

„Totalne” Światowe Forum Ekonomiczne podporządkuje sobie ludzkość jeśli:

My, ludzie, nie będziemy mieli siły się buntować, bo nie będzie między nami jedności.

Jeżeli „My ludzie” będziemy przeciwko sobie nawzajem to zostaniemy poddani absolutnej digitalnej kontroli, sprawowana przez nieliczną „super elitę“.

Nie będziemy mieli dostępu do tej digitalnej kontroli ale ona nas dosięgnie. Będzie to się odbywać stopniowo, tak że z grubsza, w ramach jednego pokolenia stanie się to nową normalnością.

Bill Gates, Rockefellerowie, Kissinger i inni nigdy nie taili swoich poglądów, że świat jest przeludniony i że ilość ludzi musi zostać zredukowana. Mamy do czynienia ze zwolennikami eugeniki.

Znakomitą metodą do zmniejszenia światowej populacji są programy szczepionkowe, inicjowane przez Gatesa, a wspomagane przez WHO. Skandale wokół tych programów, wiodących do śmierci dzieci były w latach 90.tych w Indiach, Kenii i innych częściach świata.

Spójrzmy też na ujawnioną mowę Billa Gatesa „Innowacje do zera” z lutego 2010 roku na konferencji TedTalk, mniej więcej w tym czasie, gdy wydano “2010 Rockefeller Raport”, który nam przypomina „Scenariusz Lock Step“, który teraz mamy. Prawie cały świat – 193 członków ONZ – zostało zmuszonych do redukcji prawa człowieka.

Ani Great Reset, ani „Restart przyszłości Agendy Pracy“ nie wzmiankuje, kto będzie wprowadzać nowe prawidła. Będą to prawdopodobnie te służby, które są terasz trenowane do prowadzenia walk ulicznych i tłumienia zaburzeń i niepokojów społecznych, tj. policja i wojsko.

Obecną formą obywatelskiego nieposłuszeństwa jest rozmawianie z policją i wojskiem, informowanie o tym, do czego ta wąska elita ich używa, że i oni są tylko ludźmi, tak jak my i inni, i dlatego powinni stanąć w obronie ludzi i ludzkości. Tak jak trzeba informować nauczycieli i personel służby zdrowia – przekazać im całą prawdę.

To jest wyzwanie. Jeśli zwyciężymy, gra się skończy, ale będzie to długa droga.

Dezinformacja w mediach jest brutalna i mocna, „my” im możemy tylko zaprzeczać, dopóki nie będziemy mieć dość duży budżet na „zrównoważoną, przeciwną propagandę”. Teraz jesteśmy grupą ludzi podzieloną medialnie. Powinność noszenia masek i socjalny dystans nas podzieliły i nastawiły wrogo, nie tylko kolegów i przyjaciół, lecz nawet członków rodzin.

Ten dyktat wytworzył w naszym społeczeństwie niezgodność i spory.

Nie bójmy się alternatywy, która by usunęła takie organizacje jak WEF, MFW, Bank Światowy, WHO i inne agendy ONZ z całym tym systemem. Trzeba stanąć twarzą w twarz z politycznymi i gospodarczymi liderami wraz ze stojącymi za nimi projektami. Zaaplikować należy podstawowe zasady prawa międzynarodowego, z łącznie z norymberskimi.

 

Tekst oryginalny: The Post Covid World, The WEF’s Diabolical Project: “Resetting the Future of Work Agenda” – After “The Great Reset”. A Horrifying Future ukazał się 25.11.2020 na Global Research

KOMENTARZE

 • Mam jedno pytanie: Kto ten postkowidowy świat będzie budował?
  To co się projektuje, to kawał fachowej roboty. Soros, chociaż jest wszechmocny, sam wszystkiego nie obskoczy. W końcu na świecie jest coś około 7mld. ludzi. Wiadomo, depopulacja część załatwi, ale mimo wszystko, w końcu on nie jest taki młody.

  A trzeba projektować i budować nowe systemy, nową infrastrukturę, to zapewne zrobi Bill Gates, osobiście, aby nie dać nikomu zarobić. W tym wszystkim to mi tylko szkoda wojska i policji. Będą musieli o pustym żołądku służbę pełnić na ulicach, bo tego co im roboty nagotują, to oni się nie najedzą. To jest pewne.
 • "Postkowidowy świat - przerażająca przyszłość"
  ---------------
  Tak - bo chodzi o depopulacje do poziomu 500 000 ludzi na Ziemi a może i mniej.
 • @Anna-PK 17:59:56
  Przychylam się do Pani sceptycyzmu odnośnie nakreślonej nam tutaj wizji przyszłości, z dwóch powodów: nauka nie stoi jeszcze i długo nie będzie stała na tak wysokim poziomie, aby zastąpić wołowinę wideokonferencją a zbiory płodów rolnych pracą zdalną. Medycyna kwantowa też pozostaje w sferze projektów podobnie jak uzupełnianie kruszącej się z wiekiem infrastruktury. Można zaprojektować zdalnie autostradę i chodnik przed budynkiem, ale wykonać to wszystko będą musieli ludzie, nie krasnoludki nowocześnie zwane robotami. Nie istnieją takie roboty.
  Co do drugiej kwestii - ogon, który rzekomo psem kręci, czyli Soros, Gates, Rotschild, Kissinger, to są ludzie starzy, nad grobem i żadne "nanotechnologie tego nie zmienią w najbliższej przyszłości. Nie da się wsadzić mózgu Billa Gatesa do słoika, aby stamtąd przez wieki rządził światem. Ponadto pieniądz, który wydaje się rządzić światem jest tylko symbolem umownym towaru. W bezwartościowy papier zamieni go III wojna światowa, po której nowy porządek trzeba będzie mozolnie budować następne kilkadziesiąt lat. Więc nie przepisy takie i siakie, zarządzenia, normy i idee zdolne są wywołać wielki reset, lecz wyłącznie wielka wojna. Na nią na razie się nie zanosi, więc śpijmy spokojnie,
  czego i Pani; zdrowia, szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 2021 życzę.
 • @Anna-PK 17:59:56
  Ludzie z twoją wiedzą , mentalnością i świadomością rzeczywistości ten świat zbudują. Oczywiście nieswiadomie, poprzez swoją głupotę.
 • @viridiana 19:37:24
  Nie ogarniacie rzeczywistości.
 • @viridiana 19:37:24 Dziękuję Pani za życzenia i życzę wszystkiego
  dobrego wzajemnie.

  Najbardziej mnie nurtuje precyzja zrozumienie tych przepowiedni.
  Chociażby takie zdanie: "Książka „1984” George'a Orwella to nieszkodliwa fantazja w porównaniu z pomysłem WEF."

  Tu mam właśnie problem, bo nie wiem czy ten 1984 rok już był, czy jeszcze będzie. Bo jeżeli był i się sprawdził, to my nawet nie wiemy w jakim okropnym świecie już żyjemy. A jeżeli ten rok był jakimś cudem pominięty to może się zdarzyć w tym samym w "postkowidowym czasie", to nieszczęście będzie zwielokrotnione, bo zapewne w tych różnych planach są sprzeczności.
 • @Anna-PK 20:20:49
  SI swoimi algorytmami załatwi wszystkich . https://www.youtube.com/watch?v=VvemT96Rozc Pozdrawiam .
 • @zadziwiony 20:19:57
  https://www.geekweek.pl/news/2019-03-22/pentagon-stworzyl-zmodyfikowane-genetycznie-owady-do-przenoszenia-wirusow/ Ogarniamy spokojnie Amigo .
 • @zadziwiony 20:17:22
  swiadomie i nie przez glupote
 • @Anna-PK 17:59:56
  U nas na pewno jest w to czynnie zaangażowana agencja wywiadu. Wystarczy się chociaż trochę orientować na własnym terenie żeby to wielokrotnie potwierdzić
 • @Anna-PK 17:59:56
  W tej Kanadzie tak piorą mózgi, ze ludzie nie zauwazają jak wiele się zmienia? A teraz następuje konsekwencja wcześniejszych działań. Chocby politycznej poprawności. Ponad ćwierć wieku temu po meczu koszykarrskim Nobiles Włocławek-Śląsk Wrocław 80-81 jedna z gazet opublikowała artykuł pt. "Murzyn zrobił swoje". To o zawodniku Śląska Williamsie, który rzucił 40 punktów dla Sląska. Dzisiaj taki tytuł byłby uznany za rasitowski. A jaka gazeta takie cos puściła? Gazeta Wyborcza.
  I jeszcze jeden hitowy tytuł z tej gazety. Kiedyś potęgą polskiego hokeja była Unia Oświęcim. I grała mecz u siebie z Cracovią (przydomek Cracovii to Pasy, z racji strojów biało-czerwonych). Craxa miała młody perspektywiczny skład, ale jej zawodnicy nie wytrzymali ciśnienia i spalili się psychicznie. {Przegrali. Tytuł z Wyborczej: "Pasiaki spaliły się w Oświęcimiu".
  Dzisiaj Dudus od razu musiałby przepraszać. A to tytuły z Wyborczej. I to pokazuje jak zmienia się nawet podejście do języka. A od tego wszystko się zaczyna.
  Moje poglądy 30 lat temu uchodziły za normalne. 20 lat temu były już skrajnie konserwatywne, 10 lat temu był to nacjonalizm. Obecnie to już faszyzm czy inny nazizm. Ja poglądów nie zmieniłem
 • Istnieje wyjście z marazmu.
  Cyt.
  "Great Reset ma związek też ze schematem długów; „odpuszczone” miałyby być wszystkie długi w zamian za sprzedaż wszelkiego majątku osobistego agenturom lub innym organom, np. MFW. ...
  ...Masowe nieposłuszeństwo obywatelskie jest konieczne i to prędzej niż później. Im dłużej będziemy się ociągać z działaniem, tym szybciej dojdziemy do katastrofy ludzkości."

  No właśnie! Ale samo protestowanie niewiele pomoże, bo należy mieć i wprowadzić rozwiązanie, pozwalające opuszczać system zatrudniania się w korporacjach. Same protesty, zawsze będą lekceważone.

  Najważniejsze, żeby powtarzać i utrącać durny slogan z długiem publicznym (wszystkich ludzi).

  NIE ISTNIEJE DŁUG LUDZI !!!! NAZYWAĆ TO TRZEBA KRADZIEŻĄ SYSTEMOWĄ. I nie można tego darować złodziejowi, oraz tego kłamstwa, by orzekał sobie; że jego dług względem nas, jest naszym długiem, względem niego.

  Jest tak, że pomimo zniszczenia pieniądza przez system, który odbiera elektronicznemu pieniądzu jego funkcję dysponowania nim według własnej woli użytkownika, da się stworzyć system prawidłowego elektronicznego pieniądza, poza kontrolą korporacji.

  W moim projekcie, powstać może rynek handlowy w postaci strony internetowej, gdzie nie trzeba podawać swoich danych, kto wystawił towar, bo można zamieszczać to pod nickiem. Z chwilą zakupu, dopiero odsłonią się dane adresowe dla kupca i sprzedawcy, by mogli dokończyć przesyłu towaru.
  Zasady działania takiej strony opierają się na rynku przypisanym i kryptowalucie w jednostkach cgrAu (centygramów złota). To ma być kryptowaluta emitowana przez rynek przypisany na portfel użytkownika, mającego konto na takim rynku. Wszelkie tezauryzowane pieniądze kryptowaluty cgrAu, użytkownik przesuwa na papierowe portfele (łolety)

  Nie ma tak źle. Ja daję rozwiązanie na problem agendy ołen Zet 20-30, ale ludziska są ślepi.
  Gdy zachodzi blokowanie pieniędzy na widzimisię władców pieniądza, jako przyjmowana norma bez sprzeciwu, jak im się to marzy, to takie ich narzędzie, przestaje nazywać się pieniądzem, tylko zaczyna być substytutem pieniądza, bo brakuje mu kompletu wszystkich nieodzownych funkcji. W tym przypadku użytkownik traci funkcję do własnych decyzji w sprawie przeznaczenia swojego pieniądza, na podstawie własnej woli. Z braku wszystkich funkcji w pieniądzu, ludzie zawsze znajdą pieniądz, który będzie posiadał wszystkie funkcje. Zawsze tak było.
  To rozwiązanie ze zmodyfikowaną kryptowalutą, jeśli będzie ona zmienna w swej ilości i dokładnie na podstawie wartości z cen towarów na rynku przypisanym, to będzie wtedy stabilna i bezinflacyjna. Nie fiducjarna (pusta), lecz pełna, bo nie oparta o dług, ale o towar oczekujący na nabywcę.

  Rynek przypisany będzie kryptowalutę emitował wystawcy towaru, a u kupującego towar na rynku przypisanym, w jego portfelu, kryptowaluta będzie niszczona. Będzie to robić oprogramowanie płatnicze na rynku przypisanym. Opłata maningowa dla górników, pochodzić będzie z prowizji od systemowych przecen, automatycznie się dokonujących, na rynku przypisanym i zbieranymi w bufor na cele rozdania "górnikom".
  Poza rynkiem przypisanym, taka stabilna wówczas kryptowaluta, w jednostkach wyrażonych setną częścią grama złota, będzie służyć do handlu poza rynkiem przypisanym, bo będzie wówczas tylko przesuwana pomiędzy portfelami. O tym jeszcze nikt nie wie, bo programiści nie zaglądają na neon24, tylko w jutup i giełdy. Nie rozumieją czym jest pieniądz obiegowy i pieniądz przypisany do rynku pieniężnego. Ten konstrukt z rynkiem przypisanym ja wymyśliłem już rok temu, i w końcu inteligentni ludzie o tym się dowiedzą, na właściwy czas, bo na teraz brak wiedzy o poprawnej ekonomii, którą ja tu wykładam.

  Będzie więc każdy mógł mieć portfel niefiksującej w górę i dół i bezinflacyjnej kryptowaluty cgrAu. (centy gram złota), po wstawieniu czegokolwiek na portal handlowy rynku przypisanego, za dowolnie nadaną cenę, która sukcesywnie będzie się obniżać, aż ktoś wreszcie kupi towar.
  Jak każdy sobie dobrze wstrzeli cenę, to mu towar zaraz się sprzeda. A jak zawyży, to jedynie system samoczynnie będzie z portfela kryptowalutowego pobierał przeceny z konta wystawcy towaru, plus prowizja dla górników. Prowizja nastawiana będzie wielkością rocznej stopy procentowej od każdej z przecen i zbierana w systemie na bieżąco i zaraz tez rozdysponywana dla "górników". Na rynku przypisanym, podobnie jak na giełdzie kryptowalutowej, rynek ma możliwość pobierania z portfela użytkownika, by robić przeceny. Zbędne nadwyżki swojej kryptowluty na rynku przypisanym, użytkownik wstawia dopiero w papierowy łolet. Gdy np cena towaru przeceni się do zera, to system pociągnie więcej z konta niż cena początkowa i to będzie wtedy tym samym, co kredyt wzięty ze systemu. Ale tak zbierane odsetki od przecen są dobrem wspólnym, które będzie potrzebne dla "górników", by działały węzły sieci spinające pliki kryptowalutowe w łańcuch.

  Handel złotem będzie wtedy zarówno na rynku przypisanym zgodnie z jednostkami kryptowaluty, lub z ręki do ręki poza rynkiem w cenie wg widzimisię.
  opis szczegółowy rynku przypisanego jest tu:
  https://mufineksposypkom.neon24.pl/post/158234,rynek-przypisany-w-oitp
  Taki system zniszczy wtedy system światowy, gdyby był oparty na złocie, bo wyciągnie z niego złoto i rozproszy się ono wśród ludzi. A dlatego, bo obydwie metody tezauryzacji na złoto lub kryptowalutę, będą jednakowo dobre.
  Ludzie mogą też przerabiać złom miedziany na monety, albo w postaci różnych innych kształtów z miedzianych części jak rurki, pręty, blaszki, by robić zapłaty drobne.
  Te hore ma Rzenia si Joni mistyczne, na pewno się nie udadzą, bo już tu i teraz podaję rozwiązanie jak głupotę odbierania ludziom pieniędzy, reglamentowania, lub przerywania przepływu pieniędzy, da się łatwo uciąć fałszerzom pieniądza.
  Równie dobrze może powstać niezależna kryptowaluta, oparta na jednostce monetarnej w postaci grama srebra. grAg.
  Pliki kryptowaluty spinane w łańcuch, będą posiadały np dodatkowy znak rozpoznawczy z wartością chwilową na rynku przypisanym w momencie czasowym ich łączenia. Jak na razie temat powiązania gotowego już projektu z rynkiem przypisanym jest w początkowej fazie pierwszych projektów, jeśli chodzi o niuans, by zrobić to w połączeniu z w pełni stabilną kryptowalutą. By móc spokojnie w niej tezauryzować pieniądze tak jak w złocie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031