Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
139 postów 40 komentarzy

Bliżej prawdy

Marek Mróz - Dziennikarz, publicysta, tłumacz. Szerokie spectrum zainteresowań o wspólnym mianowniku, którym jest prawda, dziś towar deficytowy. A przecież tylko prawda nas wyzwoli.

Czy Izrael wymrze z powodu szczepieniom przeciw Covid-19?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Izraelski rząd potwierdził, że 50% zainfekowanych było zaszczepionych dwoma dawkami szczepionki.

 

 Oznacza to, że szczepionka mRNA od Pfizera prowadzi do wzrostu przypadków pozytywnych wyników testów na covid. Oznacza to dalej, że szczepienia sprzyjają rozszerzaniu się wirusa na tych, którzy mRNA nie dostali!

„Izraelska kampania na rzecz szczepionki antywirusowej – teraz wymierzona w młodych dorastających – idzie pełną parą wbrew temu co pokazują statystyki: połowa osób niedawno zainfekowanych wirusem covid-19 była w pełni zaszczepiona.”

Według informacji na kanale 12, w przeciągu kilku miesięcy po przyjęciu 2 dawek szczepionki koronawirem zaraziło się 6765 osób, a dalszych 3133 zaraziło się od zaszczepionych. Pytanie można zadać takie: ile osób może zarazić koronawirem 5 100 000 osób?

Izraelscy uczeni we współpracy z oddziałem hematologii w Shamir Medical Center zanotowali pojawienie się zakrzepowej plamicy małopłytkowej (trombotik trombocytopenic purpura - TTP) w Izraelu w czasie jednego miesiąca i zanotowali, że przypadki te pokazały się u osób, które dostały szczepionkę Pfizer miesiąc wcześniej.

Wedle amerykańskich źródeł TTP jest „rzadkim zachorowaniem, które tworzy krwawe zakrzepy (trombow) w małych naczyniach krwionośnych. Może to prowadzić do zdrowotnych problemów, jak blokady naczyń ograniczające przepływ krwi do organów jak mózg, serce, nerki.

„ Wśród komplikacji płynących z tych zrazenín są neurologiczne problemy (bóle głowy, zmiany osobowości, zamieszanie), gorączka, dysfunkcja nerek, bóle brzucha i problemy sercowe.”

W informacji ministerstwa zdrowia upublicznionej na początku czerwca okazało się, że setki przypadków zapalenie mięśnia sercowego (myocarditis ) spowodowała prawdopodobnie szczepionka antywirusowa podana w ramach masowej kampanii w Izraelu.

Większość przypadków odnotowano u młodych mężczyzn w wieku 16-30 lat, przy czym największy udział w tej grupie mieli młodzi w wieku od 16-19 lat. 20% wszystkich przypadków myocarditis związanych ze szczepionkami dotyczyło mężczyzn.

Oczywistym jest, że urzędnicy byli świadomi, że szczepionka nie daje dostatecznej ochrony, ponieważ przepisy kwarantanny dla wracających z zagranicy z określonych państw niedawno się zmieniły i żąda się od nich, aby się izolowali, mimo pełnego zaczepienia.

Mimo tych danych rząd pod dowództwem Naftali Bennetta, zobowiązał się do pełnego wyszczepienia jako środka przeciwko „śmiertelnemu wirusowi”.

Dane w UE potwierdzają, że eksperymentalna szczepionka mRNA (Pfizer, Moderna, AstraZeneca) to śmiertelna szczepionka: 15 472 martwych i 1,5 miliona poszczepiennych komplikacji zdrowotnych (z czego 50% poważnych).

Jeśli idzie o szczepionkę Pfizer (którą się aplikuje w Izraelu), to stan na 19. 06.2021 wynosi: 7420 zmarłych i 560 256 chorych.

Wszystko to wskazuje na to, że eksperymentalne i śmiertelne szczepionki z wymienionych firm farmaceutycznych mają przynieść zyski liczone w setkach bilionów USD, przy czym zdrowie zaszczepionych zupełnie się nie liczy.

Netanjahowy następca, ultraprawicowy Bennett, również idzie drogą eksterminacji społeczeństwa podawaniem śmiercionośnych szczepionek. Jak ta dalej pójdzie, nie ma co się dziwić jeśli ludzie zaczną kupować broń, aby użyć jej przeciwko rządom.

Źródła:

Prof. Michel Chossudovsky: Israel’s “Killer Vaccine”: 50% of Those Infected Were Fully Vaccinated (2 Jabs)

Government admits that half of new Covid-19 cases in last month were fully vaccinated

 

KOMENTARZE

 • w tak zasadniczej kwestii
  przydałyby się odsyłacze do materiałów źródłowych.
 • @interesariusz z PL 10:54:47
  Przecież autor notki podał źródło na dole.Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę frazę" Prof. Michel Chossudovsky: Israel’s “Killer Vaccine”: 50% of Those Infected Were Fully Vaccinated (2 Jabs)" i wyskakują ci strony związane z tematem jak choćby ta:

  https://www.globalresearch.ca/israel-50-of-those-fully-vaccinated-2-jabs-have-tested-covid-positive/5748654
 • Izrael przestanie istnieć!
  Problem Izraela może rozwiązać ostatecznie...żydowska oligarchia finansowa, przy pomocy masowych szczepień. Jeśli przyjmiemy, że celem światowego „szprycowania” jest depopulacja ludności ziemi, to albo masowe szczepienia w Izraelu są „podpuchą” marketingową skierowaną do goi by skłonić ich do szczepień (zaś sami Izraelici szczepieni są solą fizjologiczna), albo też szczepią Izraelitów takim samym „zajzajerem” jak inne nacje w celu ich zdepopulowania!

  Dlaczego światowa żydowska oligarchia finansowa poprzez „szprycowanie” chciałaby zniszczyć państwo Izrael? Otóż mieszkańcy Izraela to w 98%...goje, nie mają oni nic wspólnego z etnicznymi żydami. Są potomkami Chazarów, zaś ci są pochodzenia tureckiego.

  Shlomo Sand, profesor uniwersytetu w Tel Awiwie, w książce „Naród wymyślony” udowadnia to w sposób nie budzący wątpliwości. Ostatnie badania genetyczne przeprowadzone w Izraelu potwierdzają tą tezę. Jeśli współcześni Izraelici to etniczni ...goje , to po co utrzymywać ich państwo przy życiu? Takie pytanie mogli zadać sobie żydowscy oligarchowie, kalkulując, że taniej wyjdzie im „wyszczepić” Izraelitów” niż ich w nieskończoność utrzymywać w sytuacji gdy z każdym rokiem koszty te lawinowo rosną!

  Jaki jest cel szczepień w Izraelu dowiemy się już niebawem. Jeśli w następnych latach śmiertelność „wyszczepionej” populacji Izraela będzie gwałtownie rosnąć, to będzie oznaczać, że projekt państwa Izrael dobiega końca!
  Więcej:
  http://pospoliteruszenie.org/izraelska%20depopulacja.htm
 • @matterhorn 11:12:12
  słabo rzuca się w oczy, ponadto chodzi mi o prawdziwe źródła, tymczasem autor odsyła do opinii powstałej z opinii, itd.
 • @anthony 12:02:02
  Jednym z pierwszych zaszczepionych był prof. Simon. Dotąd ma się dobrze.
 • @interesariusz z PL 13:03:11
  Spytaj Morawieckiego albo prezesa. Powiedzą ci prawdę...
 • @interesariusz z PL 13:03:11
  z PL ćwiczysz język polski codziennie, znasz pewnie lepiej niż ja.
  PYTANIE tytuł artykułu
  "Czy Izrael wymrze z powodu szczepieniom przeciw Covid-19?" jakoś mi tak śmierdzi automatycznym tłumaczeniem. Czy "z powodu szczepieniom" to błąd?
  Wg mnie powinno być:
  "z powodu szczepień"

  Moderatorem jest dzisiaj jakoby "dziennikarz sportowy" lipa45. Nie chcę drwić, może już zapomniałem odmiany w polskich przypadkach. To było już tak dawno..
 • "Czy Izrael wymrze z powodu szczepieniom przeciw Covid-19?"
  ---------------------
  To abstrakcyjne pytanie - bo skoro Izrael nie wymrze - to i goje nie wymrą - zgodnie zresztą z logiką.
  Wniosek?
  Światowy, czarci pomiot przed odpaleniem globalnej hucpy świrusowej - dokładnie wszystko przemyślał. Ponadto na ewentualnej likwidacji Izraela - światowy, czarci pomiot musi zarobić i stworzyć nowe przedsiębiorstwo typu Holocaust - lub wzmocni już istniejące. Dlatego ewentualna likwidacja Izraela będzie z wielkim przytupem w blasku fleszy.
 • Brawo prof. Chossudovsky cytują go dwa teksty w czołowce.
  A tyle jest gadania, że żydom nie należy wierzyć i proszę, okazuje się, że niektórzy mają wielkie zaufanie. ;)
  Widać, że prawda już wyzwoliła człowieka.

  Ciekawe tylko, dlaczego ten prof. Chossudovsky nie pisze o Kanadzie, miałby tu na miejscu tyle do pisana o covidzie, szczepieniu i nie tylko...
  w końcu w Kanadzie już 80% zaszczepionych.
 • @interesariusz z PL 13:03:11
  Kiepskiej tancerce to i nawet majtki w tańcu przeszkadzają.

  Twoim zdaniem Izraelska platforma informacyjna to nie jest wiarygodne źródło???Uważasz,ze kłamią w żywe oczy .
  Na podanych stronach jest odnośnik do

  https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/308653

  Tam jest opisane to co autor notki napisał i podał źródła

  Powiem ci tak weź blachę i walnij się w czachę.
 • @Anna-PK 15:26:41
  Zesrała się bida i płacze..Chossudowsky zaczerpnął tekst z tego źródła https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/308653
  W tekście u profesora jest odnośnik jak byk.

  " According to Israeli National News"
 • @matterhorn 16:42:34 Zesrała się bida i płacze.
  W którym miejscu ja podważam źródłowe dane? Ja pytam tylko dlaczego nie pisze o Kanadzie, przecież tu mieszka.
 • @matterhorn 16:35:04 Powiem ci tak weź blachę i walnij się w czachę.
  Czy Izrael wymrze z powodu szczepieniom przeciw Covid-19?

  Jeżeli Izrael ma wymrzeć z powodu szczepionki, to dlaczego podaje się tylko zachorowania, a nie podaje się przypadków śmiertelnych?
  Gdzie jest źródłowa informacja?
 • a
  Oby....
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:07:40
  Daj Boże . Salute .
 • @Anna-PK 17:03:12
  Nie pisze o Kanadzie, aby nie popaść w dysonans poznawczy :)
 • Głup nie wytrzymuje nerwowo i szaleje...
  https://repsol.neon24.pl/post/162771,oficerowi-sbu
  Wziął i bezczelnie przekleił artykuł ze strony Ambasady Rosyjskiej jako własny.

  https://poland.mid.ru/image/layout_set_logo?img_id=4623679&t=1626640411235

  https://poland.mid.ru/web/polska_pl/glowna/-/asset_publisher/qi8drtMKe9IB/content/artykul-prezydenta-rosji-wladimira-putina-opublikowany-22-czerwca-2021-roku-w-niemieckim-tygodniku-die-zeit-z-okazji-80-rocznicy-rozpoczecia-wielkiej-?inheritRedirect=false&redirect=https%3A%2F%2Fpoland.mid.ru%3A443%2Fweb%2Fpolska_pl%2Fglowna%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_qi8drtMKe9IB%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-2%26p_p_col_count%3D3


  Wreszcie pokazał, skąd mu nogi i rogi wyrastają...
 • niebo i żaby
  Jak to mówią "co ma wisieć nie utonie".
 • Izrael napewno nie umrze od szczepionek bo tam dawali witamine C.
  Zydzi glupi nie sa.
 • @staszek kieliszek 05:52:11
  Osobiście uważam że Rotszyldy i inne fałszywe szyldy lagę położyły na, jak pisałem, lądowym pancerniku wokół Tel Aviw.
  Tak jak skazali na śmierć miliony biedoty zostawiając ją w niemieckich łapach.
  Nie opłacało się i dziś już też nie.
 • @1abezmetki 00:03:40
  Szybka reakcja administracji, ukradziony przez Repsola artykuł Putina "Być otwartymi bez względu na przeszłość" pod tytułem "Oficerowi sbu" już zdjęty z portalu. :))
  Więcej w Lochu u Agnieszki.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031