Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
112 postów 37 komentarzy

Bliżej prawdy

Marek Mróz - Dziennikarz, publicysta, tłumacz. Szerokie spectrum zainteresowań o wspólnym mianowniku, którym jest prawda, dziś towar deficytowy. A przecież tylko prawda nas wyzwoli.

Berlin – kolejna fałszywa flaga

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tekst Petera Koeniga nie traci na aktualności, zwłaszcza, że - jak się wydaje - jesteśmy w antrakcie przewrotu w kraju

 

Za przypadkowo 12 zabitymi i 40 rannymi kryją się zachodnie tajne służby – to skutek ostatniego ataku pod fałszywą flagą w Berlinie, gdy 19 grudnia ciężarówka wjechała na teren bożonarodzeniowego jarmarku na berlińskim placu Bretscheideplatz, w pobliżu luksusowego hotelu Kurfuerstendamm. To „déjà vu“ wydarzenia niemal sprzed półrocza, gdy 14 lipca, we francuskiej Nicei ciężarówka kosiła tłum ludzi obchodzących święto zburzenia Bastylii. [...]

 

W Berlinie za pierwszego „sprawcę” uznano Pakistańczyka, który oczywiście „uciekł”. Gdy się później odnalazł i udowodnił swoją niewinność, został wypuszczony. W kabinie samochodu znaleziono martwego mężczyznę polskiego pochodzenia. Nie mógł zostać oskarżony, ponieważ był martwy. Potem zaniechano poszukiwań na dobę, gdy w cudowny sposób, dzień później, został znaleziony dokument tożsamości 24-letniego Tunezyjczyka Anise Amriego. Jak to u terrorystów bywa, lubią po sobie pozostawiać dowody osobiste. Zdaje się, że to ich część strategii – zostać aresztowanym i zabitym. Teraz podobnie „podejrzanego” szukano po całej Europie.

 

I znowu cud: 23 grudnia, o trzeciej godzinie nad ranem, Anis Amri pojawił się na placu w Mediolanie, gdzie przypadkowo wpadł na dwóch policjantów, którzy twierdzili, że wyciągnął broń i wtedy jeden z policjantów go zastrzelił. Żadnego świadka, żadnego dowodu. Dwaj włoscy policjanci zabili młodego mężczyznę, o którym – jak twierdzili – nie mieli bladego pojęcia kim jest. Policjanci ci stali się w ciągu nocy bohaterami. Podziękował i pogratulował im nowy premier Włoch Paolo Gentiloni, podobnie jak kanclerz Merkel i minister spraw wewnętrznych Thomas de Maizière.

 

Ciągle wokoło ten sam schemat. MARTWY CZŁOWIEK NIE MOŻE MÓWIĆ. Tak samo jak w Paryżu (Charlie Hebdo a Bataclan), Nicei, Brukseli, Monachium, Orlando na Florydzie; San Bernardino w Kalifornii… to samo w kółko. Wygląda to, że wygrał pomysł ”wjechać w świętujący tłum”, dokładna kopia masakry z 14 lipca w Nicei. Na końcu wyznaczony „islamski” terrorysta zostaje zabity. Żadnych innych świadków.

 

Ludzie, przebudźcie się! Zabijają was wasze własne zachodnie rządy. Używają swych własnych tajnych służb, jądrem których jest CIA, MI6 i Mosad, współpracujące z podobnymi organizacjami i elitarnymi jednostkami policji z poszczególnych państw, w których ma dojść do zamachów pod fałszywą flagą. Wy jesteście żołnierzami-pionkami, potrzebnymi im do osiągnięcia swych celów; jesteście mięsem armatnim służącym ich chciwości i nienasyceniu. Ani na chwilę nie wierzcie w to, że wasze rządy nie wiedziały w przeszłości lub nie wiedzą teraz, co się dzieje. Są zaufanym elementem tych zabójstw. Domniemani zabójcy – z mocnym akcentem na „domniemani” - mogą być wyznaczeni jako muzułmanie, jednak rzeczywiści sprawcy NIE SĄ MUZUŁMANAMI, lecz waszymi bez kręgosłupa marionetkowymi rządami. To oni wydają rozkazy by demonizować islamską wiarę i społeczność.

 

To co Zachód potrafi najlepiej to poniżać, dyskryminować, oskarżać niewinnych, jeżeli służy to jego celowi, sankcjonować tych, którzy nie chcą się podporządkować. Krótko mówiąc: Zachód to wysoce przestępcza cywilizacja, na której czele stoją zabójcy. W istocie, w czasie ostatnich 800 lat niewiele się zmieniło – kolonizowanie, wykorzystywanie, uciskanie, zabijanie ludzi w Azji, Afryce, Ameryce Łacińskiej. Współcześni „przywódcy” to potomkowie owych tyranów i morderców z przeszłości, dzieci, wyrosłe w agresywnej, żydowsko-chrześcijańskiej kulturze chciwości. Oni tworzą jądro naszej zachodniej zbrodniczej cywilizacji.

 

Ci zachodni „przywódcy” są zaledwie marnymi kukłami, ponieważ moc osiągnęły dzięki niewidzialnym, acz krwawym rękom elit zwanych „państwo w państwie” (Deep State), które się zglobalizowało. Demokracja jest trupem. Został po niej zbyteczny i niefunkcjonalny slogan. Żadne tzw. wybory w ostatnim dziesięcioleciu w zachodnim świecie nie były demokratyczne. To były oszustwa i we wszystkich przypadkach chodziło o manipulację ludzką wolą i myślą. Ale gdy wynik był inny niż życzyli tego sobie panowie z Waszyngtonu i ich zwierzchnicy, wprowadzono plan B, oznaczający „zmianę reżymu”. Stali się ekspertami od „na poły tajnych zmian reżymów”, pomocy parlamentarnych przewrotów, np. w Paragwaju, na Ukrainie, Brazylii, Grecji, Portugalii, Hiszpanii i w wielu innych krajach. Gdyby jednak „wybrani” zachodni przywódcy od Obamy poczynając, przez Markel, Hollanda a na Teresie May i Gentilonim kończąc, cały ten klan EU/OECD, nie będą posłuszni, spotkają ich „poważne kłopoty” i zaryzykują własnym życiem, To właśnie miara bezkarności, która jest siłą zmierzającą do Nowego Ładu Światowego, lub też Jedynego Porządku Światowego, zarządzanego przez Jedyne Anglo-Syjonistyczne Imperium, będące synonimem globalnego, finansowego i wojskowego przemysłu.

 

Finansowy klan, panowie pieniądza, Rothschildowie, Rockefellerowie, Morganowie, Sorosowie, FED, BIS i Goldman Sachs, musi działać szybko, inaczej mogą stracić kluczowe narzędzie siły – fałszywą dolarową piramidę gospodarczą, która może się rozpaść jeszcze zanim osiągną swe cele – świat w nieustannym chaosie, nigdy niekończące się konflikty i wojny. Świat, w którym ta mała elita utrzymuje w zniewoleniu 99,99% „nas, prostych ludzi” w stale pogarszających się warunkach życiowych, bezrobociu, biedzie, chorobach, w ramach sprywatyzowanych służb socjalnych, co wszystko to razem przyczynia się do spadku średniego poziomu życia.

 

Ich narzędziem jest trwały chaos, zasilany wzrostem nowych i starych chorób i epidemii, które CIA, Mossad, MI6 i inne tajne służby oraz wojskowe laboratoria testują i aplikują na całym świecie. Epidemia Eboli, która się nagle pojawiła w Afryce zachodniej (2013 – 2016), była jednym z takich eksperymentów. Inne plagi „implementowanych” mordów mogą pociągać klęskę głodu, spekulacje żywnościowe, organizmy modyfikowane genetycznie, aż po długotrwale osłabiające choroby genetyczne, „wszczepiane” poprzez przymusowe szczepienia przeciw grypie i innym, rzeczywistym czy wymyślonym chorobom a także genetycznie modyfikowana żywność.

 

Otwarcie granic przez lobbystyczne organizacje handlowe i WTO, zniszczy drobnych rolników i producentów w krajach rozwijających się, a w rezultacie powstały monopol sprzedany zostanie przeważnie amerykańskim korporacjom i to kosztem już zubożonych narodów, które przejmą ich bogactwa naturalne za jałmużnę, by mogły spłacać długi MFW i BŚ.

 

Wylew uciekinierów zmierzających z obszarów wojny do przemysłowych, bogatych państw – co się obecnie dzieje, gdy uciekinierzy kierujący się z objętego wojną zniszczonego Środkowego Wschodu do Europy – naruszy rynek pracy, przyczyni się do obniżenia płacy, sprowadzi masowe bezrobocie. Wszystko to są narzędzia służące do zniewolenia obywateli. Ludzie muszący zadbać sami o siebie i każdego dnia walczyć o utrzymanie, a często wręcz o przeżycie, nie mają czasu ni energii aby wyjść na ulice i protestować. A to jest właśnie cel, który już jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy popatrzeć na Grecję.

 

Co to ma wspólnego z masakrą w Berlinie? Wszystko. Berlin, tak jak Paryż, Bruksela, Monachium, Orlando… jest tylko trybikiem w maszynerii cało światowej hegemonii. Nieoczekiwane, przypadkowe masakry i ataki terrorystyczne, szerzą cierpienie, biedę i strach. Ludzie, gdy się boją będą domagać się większej ochrony policyjnej i wojskowej. Dobrowolnie wyzbędą się swoich praw obywatelskich i ludzkich tylko dlatego, że zaufają lepszej „ochronie”, ale przy tym nieświadomi faktu, że właśnie rządy, po których spodziewają się większej ochrony, są sprawcami tych zbrodni. Zaprzedane mainstreamowe media, rządzone przez anglosaskich syjonistów, mają na celu pranie mózgów. Dopóki nie poszukacie informacji w alternatywnych mediach, to od nich nigdy nie dowiecie się prawdy, tylko same kłamstwa, jedne za drugim, aż się z tych kłamstw stworzy publiczna prawda.

 

Ludzki strach i ograniczenia praw obywatelskich to właśnie są kroki prowadzące do militaryzacji zachodu, co się właśnie dzieje – spójrzcie na Francję, gdzie prezydent (sic) Hollande kazał przedłużyć stan wyjątkowy do lipca 2017 r. Chodzi o wprowadzenie tego do francuskiej konstytucji, co w istocie oznacza postawić naród francuski przed stałą groźbą stanu wyjątkowego. Kolejne państwa, jak Niemcy czy Włochy, miałby to naśladować, zwłaszcza te, których wyborcy jeszcze stawiają się UE i jej „monopolowym środkiem finansowym” - euro, a którzy mogą próbować EUREXIT-u. Trzeba im założyć sznur na szyję, lub subtelniej mówiąc – zabronić by skutecznie uniknęły niekończących się ataków hegemona.

Ludzki strach może też doprowadzić zwiększenia roli NATO, właśnie upadającej. NATO jest flagowym okrętem wojennym „państwa w państwie” i wojskowym podżegaczem przeciw Rosję i Chnom - pozostałościom mającym być ujarzmionymi przez samozwańczą, wszechmocną rzeszę, niewidzialną elitę, twierdzącą, że rządzi całym światem. Na szczęście nie mogą przeciwstawić się parze Rosja-Chiny, która stopniowo zwycięża ataki zachodu/…/

 

W przypadku Berlina niemiecki rząd naruszył święto kończące rok zabójczym atakiem, obwinieniem muzułmanów, wyszukaniem wcześniej ofiary pana Anis Amrigo, który prawdopodobnie nie miał pojęcia, że został fałszywie oskarżony. We Włoszech policja go (lub kogoś innego, wytypowanego na ofiarę) schwyta, przy okazji zabije i bingo - sprawa zamknięta. To kolejny przypadek budzący strach pod fałszywą flagą/…/

 

Mainstreamowe media postarają się o resztę, do następnego razu. Bądźcie przygotowani. Do tego może dojść jeśli tylko dopuścimy aby nasze rządy uniknęły odpowiedzialności za zbrodnie; dopóki będziemy przymykać oczy przed rzeczywistością; jeżeli będziemy wciąż wierzyć mediom. I dopóki będziemy bierni ze strachu. Tak, to straszne, co robią; przyczyniają się do ludzkich nieszczęść, cierpień, strasznych boleści swych obywateli – to wszystko w imię władzy absolutnej ale nawet nie dla siebie lecz dla swych panów, którzy nimi rządzą. To takie wasalne oczekiwanie, że zostaną w końcu wynagrodzeni. Wiemy, że już tysiące lat temu imperia działały poprzez przedstawicieli, których na końcu likwidowano gdy stali się zbyteczni. Wiek XXI niczym się nie różni. Brzmi to jak teoria spiskowa? Wierzcie mi, tak nie jest. Przemyślcie to.

 

Ludzie, przebudźcie się! Bojkotujcie mainstreamowe media i szukajcie prawdy gdzie indziej, np. na RT, TeleSur, Global Research, ICH, New Eastern Outlook (NEO), CounterPunch, The Saker, Voltairenet i in. „Państwo w państwie“ nie może wygrać bez waszej współpracy.

 

Berlin – Another False Flag, the Governments’ Complicity is Remorseless ukazał się na thesaker.is.

KOMENTARZE

  • Autor
    bardzo interesujący materiał.

    polecam również:

    http://att.neon24.pl/post/136287,terroryzm-islamski-w-poszukiwaniu-zrodla

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031